Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2003-11-25 16:21:49 290
Unclerabbit
nincs külön (r)os(s)ztrák oldal, a 'sógorokra' ugyanazok vonatkoznak mint a teutonokra
tehát: www.nikon.de
hsoma
KerGe Creative Commons License 2003-11-25 11:53:17 288
Én itt szoktam venni:
www.knips.com

Nagyon korrektek, van sok cucc, és értenek is hozzá.

A hozzászólás:
Unclerabbit Creative Commons License 2003-11-25 07:29:44 287
Hello Mindenkinek!

Objektivet szeretnek venni. Nikont. Azt hallottam, hogy Ausztriaban olcsobban lehet hozzajutni ilyesmihez. Kiprobalt, megbizhato cimek kellenének. Sajnos nincs osztrak Nikon oldal:(.

Thanks

U.R.
unclerabbit@mailbox.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!