|
|
|
|
 |
hsoma
2003-11-25 16:21:49
|
290
|
Unclerabbit
nincs külön (r)os(s)ztrák oldal, a 'sógorokra' ugyanazok vonatkoznak mint a teutonokra
tehát: www.nikon.de
hsoma |
|
 |
KerGe
2003-11-25 11:53:17
|
288
|
Én itt szoktam venni:
www.knips.com
Nagyon korrektek, van sok cucc, és értenek is hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
Unclerabbit
2003-11-25 07:29:44
|
287
|
Hello Mindenkinek!
Objektivet szeretnek venni. Nikont. Azt hallottam, hogy Ausztriaban olcsobban lehet hozzajutni ilyesmihez. Kiprobalt, megbizhato cimek kellenének. Sajnos nincs osztrak Nikon oldal:(.
Thanks
U.R.
unclerabbit@mailbox.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|