Keresés

Részletes keresés

KerGe Creative Commons License 2003-11-24 22:51:28 285
Bocs ha megbántottalak, ma egész nap szabadkozok... :( Apám azt mondta nekem az üzletekkel kapcsolatban, hogy amíg lószar van, veréb is akad. És én is eszerint üzletelek, szóval biztos vagyok benne, hogy el tudod adni majd valakinek. És mielőtt megint megsértődnél, semmi párhuzam nincs a lószar és az obid között, ezt remélem érzed!
A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-24 22:29:55 284
Nézd, nincs ezen mit lamentálni. Én 120-ért vettem, napellenzővel, 110 az utolsó amiért eladom. Menj ki, oldd meg, vegyél napellenzőt is hozzá. Én lusta voltam, más is lehet az.
Előzmény:
KerGe Creative Commons License 2003-11-24 22:26:53 283
Kicsit soknak találom ezt a 115-öt, mert 579 euró a sógoroknál, és abból visszajön az adó, tehát 120e körül van az új. Szerintem ennél jóval olcsóbban kéne adni használtan, persze tudom hogy senki sem akar rajta sokat bukni, szóval nehéz ügy.
Tényleg szép lehet a rajzolata, ha ezen a képen is túltesz, amit belinkeltél. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!