Keresés

Részletes keresés

Majdnem Creative Commons License 2003-11-24 22:29:55 284
Nézd, nincs ezen mit lamentálni. Én 120-ért vettem, napellenzővel, 110 az utolsó amiért eladom. Menj ki, oldd meg, vegyél napellenzőt is hozzá. Én lusta voltam, más is lehet az.
A hozzászólás:
KerGe Creative Commons License 2003-11-24 22:26:53 283
Kicsit soknak találom ezt a 115-öt, mert 579 euró a sógoroknál, és abból visszajön az adó, tehát 120e körül van az új. Szerintem ennél jóval olcsóbban kéne adni használtan, persze tudom hogy senki sem akar rajta sokat bukni, szóval nehéz ügy.
Tényleg szép lehet a rajzolata, ha ezen a képen is túltesz, amit belinkeltél. :)
Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-23 23:06:50 271
Tökéletes állapotban van, 115-ért hajigálom (kicsit többért vettem).
De azért, hogy ne gondoljátok, hogy ellendrukker vagyok a 70-200/4 L -nél, föltettem egy képet valakinek megmutatni, még egy napig fönn hagyom. Módosítatlan kép, persze a RAW konverter azért megfelelően volt beállítva (remélem). Érdemes elnézegetni a rajzát, a mélységélességét (kicsi) a haj, a két szem, a kapucni mélysége, 200mm-, f4-nél. D60, cca 5m-ről.
egy bő portré ilyen lesz vele

Ennél jobb a 100/2!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!