Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
a forest mighty black Creative Commons License 2003-11-24 20:47:24 3
a Feurio irta nekem a legtokeletesebb CDket. Easy CD-vel kar szarakodni, mert valoszinutlen hogy ott a hiba, es szar minoseget produkal. ha CDripper kell, javaslom helyette a Feurio beepitett ripperet, vagy az Exact Audio Copy-t.
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-11-19 15:53:50 -
Sziasztok!

Milyen progival, és hogyan lehet egy több track-ből álló cd-t úgy megírni, hogy teljesen eltűnjön a számok közül minden szünet? Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!