|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
JoséMendez
2003-11-24 16:19:24
|
278
|
Én is már egy ideje kinéztem magamnak a 100-300/4-et. Elég sok review-t olvastam róla, és mindenhol az írták, hogy elképesztően éles, torzításmentes stb. szóval profi optika, még elviselhető áron. Ja, és az 1,4-szerezővel is megy az AF, csak lassabban (a teszt szerint, nem tudom, milyen vázzal).
A 120-300-ról is ugyanilyen jókat írtak, csakhogy az 2x ennyibe kerül, és szerintem dögnehéz. Kezemben nem volt, de hát 1,5 kg vs. 2,5 kg. |
|
Előzmény:
 |
hevesmak
2003-11-24 16:00:11
|
276
|
Az Eos topicban tettem fel kérdéseket a minap teleobjektíveket illetően. Az eltelt időben én is a Sigma 100-300/4 obiját találom a legjobb vételnek, bár a Sigma 120-300/2.8 is nagyon vonzó. Csak az előbbi 900 EUR, míg az utóbbi 2500 Eur.(A 135-400 már 500 EUR alatt is kapható!)
A fentebb említett Sigma 100-300 valóban, láthatóan jobb a Canon 75-300 usm is objektívemnél???
Érdemes lecserélnem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|