|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-11-24 21:48:59
|
121
|
Sziasztok!
A másik topicban már én is kértem konyhatervezési ötleteket, de senki nem válaszolt...
Az én alaprajzom nem érdekel?
Elküldeném mailban...
Köszi: Zsuzsó
|
|
A hozzászólás:
 |
Pazár
2003-11-24 15:13:58
|
119
|
| Az egyik helyen lehetne lépcső a munkapultban, nagyon fel tudná dobni az összhatást. A másik ablakhoz pedig elkezdenék gondolkodni egy nyitható megoldáson a bográcsozós napokra :) Ha küldesz egy rajzot, mélyebben elgondolkodom, kedvencem a konyhatervezés! |
|
Előzmény:
 |
CUTE
2003-11-23 21:41:09
|
117
|
Kedves KM!
Nagyon köszönöm a választ, vissza is keresek mindjárt! =)
Nehéz eset , mert viszonylag rövid szakasz lenne a konyhapult (4-5m együtt) és erre jut a 2 ablak, úgyhogy egy egész lépcsősor jönne ki belőle :-(. A főzőlap tényleg mehetne alacsonyabbra, csak akkor a gyerkőc jutna helyzeti előnyhöz, azt meg ugye nem hagyhatjuk ;O)!
Na mindegy, talán sikerül átrajzolni ezt a torzszüleményt...
Köszi mégegyszer!
Üdv;
Cute |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|