Keresés

Részletes keresés

Zsuzsó Creative Commons License 2003-11-24 21:48:59 121
Sziasztok!

A másik topicban már én is kértem konyhatervezési ötleteket, de senki nem válaszolt...
Az én alaprajzom nem érdekel?
Elküldeném mailban...

Köszi: Zsuzsó

A hozzászólás:
Pazár Creative Commons License 2003-11-24 15:13:58 119
Az egyik helyen lehetne lépcső a munkapultban, nagyon fel tudná dobni az összhatást. A másik ablakhoz pedig elkezdenék gondolkodni egy nyitható megoldáson a bográcsozós napokra :) Ha küldesz egy rajzot, mélyebben elgondolkodom, kedvencem a konyhatervezés!
Előzmény:
CUTE Creative Commons License 2003-11-23 21:41:09 117
Kedves KM!

Nagyon köszönöm a választ, vissza is keresek mindjárt! =)
Nehéz eset , mert viszonylag rövid szakasz lenne a konyhapult (4-5m együtt) és erre jut a 2 ablak, úgyhogy egy egész lépcsősor jönne ki belőle :-(. A főzőlap tényleg mehetne alacsonyabbra, csak akkor a gyerkőc jutna helyzeti előnyhöz, azt meg ugye nem hagyhatjuk ;O)!
Na mindegy, talán sikerül átrajzolni ezt a torzszüleményt...

Köszi mégegyszer!
Üdv;

Cute

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!