Keresés

Részletes keresés

kirumiru Creative Commons License 2003-11-24 11:49:08 538
cognorob:

a futes az erdekes, mert a doksi szerint 5-s fokozaton 28 fokot kene cisnlania. De kozel sem futi fel ennyire. Melegnek, meleg, de nem forro a radiator. Egyebkent jo.

En nem a MOL feloli oldalon vagyok, de reggelenkent a buszt behallom (igaz, se fuggony, se redony). Viszont a hangszigeteles lehetne jobb, mert furtak a felettem levo lakasban es olyan mintha en furtam volna, es azt is hallottam, hogy valaki mezitlab maszkal es duborog a sarkaval.

Ott lakni egyebkent nagyon jo! El sem hiszem hogy 40 perc alatt bent vagyok a munkahelyemen meg nem kell az utolso buszt elerni stb. Annyi a gaz, hogy a kornyeken nem tudok rendes elelmiszerboltot, a CBA nem a legjobb, es kar hogy nem ejjel-nappali. :-( (7 elott nem igazan erek haza es szombaton csak 3-ig van nyitva, vasarnap meg zarva van)

A jatszoteret megnem probaltam, de szerintem be sem fernek, de majd a kedevedert csuzdazok egyet. :-)))

en azert irogatok a forumra, meg hetvegen is igyekszem.
hu jovoheten el kene intezni a kozmuveket, meg a kozos kepviselot.

A hozzászólás:
cognorob Creative Commons License 2003-11-24 11:39:23 537
Tenyleg eleg csond van a forumon.
Egy kis helyzetjelentes:

A kb.240 lakasbol, mar csak hatvanat nem adtak at. Dec. 10-ig akarjak elintezni az egeszet.

Barcsak mar en is UPC-t szapulhatnek, zaratcserelhetnek...

Van meg koztetek valaki akiet nem jelentettek le atadasra vagy nincs idopontja???

Irjatok!!
Milyen a futes, van-e zaj estenkent busz, MOL kut meg ilyenek?
Milyen ott lakni mar vegre???
Probaltatok-e mar a jatszoteret??

Ro.

Előzmény:
kirumiru Creative Commons License 2003-11-24 10:24:57 534
sziasztok!

Nagyon pang a forum. Mi van veletek?
Bedobott az UPC egy levelet amiben a dijcsomagokrol hablatyol. Iszonyu szemetek.
590 FT a minimum dijcsomag ami 5 adot tartalmaz (m1, m2, dunatv, PAX es megvalami) szoval a kereskedelmi adokat sem tartalmazza. Magyarul sok nezheto nincs benne.
HA felrakok egy szobaantennat akkor tobb dolgot lehet fogni. ez mocsoksag.
2200-ert van valami nezheto is, pl viasat3. De hatalmas kocsogok mert a Spektrum a 3200-s csomagban van csak benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!