Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
keresohotmail.com Creative Commons License 2003-11-24 04:24:33 272
Csodaobjektív az van de rendes kabátot nem vesz a gyereknek :)
Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-23 23:06:50 271
Tökéletes állapotban van, 115-ért hajigálom (kicsit többért vettem).
De azért, hogy ne gondoljátok, hogy ellendrukker vagyok a 70-200/4 L -nél, föltettem egy képet valakinek megmutatni, még egy napig fönn hagyom. Módosítatlan kép, persze a RAW konverter azért megfelelően volt beállítva (remélem). Érdemes elnézegetni a rajzát, a mélységélességét (kicsi) a haj, a két szem, a kapucni mélysége, 200mm-, f4-nél. D60, cca 5m-ről.
egy bő portré ilyen lesz vele

Ennél jobb a 100/2!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!