|
|
|
|
 |
Pazár
2003-11-24 15:13:58
|
119
|
| Az egyik helyen lehetne lépcső a munkapultban, nagyon fel tudná dobni az összhatást. A másik ablakhoz pedig elkezdenék gondolkodni egy nyitható megoldáson a bográcsozós napokra :) Ha küldesz egy rajzot, mélyebben elgondolkodom, kedvencem a konyhatervezés! |
|
 |
KM
2003-11-24 09:46:02
|
118
|
| nézd a gyerköc komoly érv, csak sajnos gyorsabban nőnek, mint ahogy elavulnának a konyhai berendezéseid. Az élelmesebbje pedig pl. széket használ olyan dolgok elérésére, amiket simán nem ér el (tapasztalatból mondom :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
CUTE
2003-11-23 21:41:09
|
117
|
Kedves KM!
Nagyon köszönöm a választ, vissza is keresek mindjárt! =)
Nehéz eset , mert viszonylag rövid szakasz lenne a konyhapult (4-5m együtt) és erre jut a 2 ablak, úgyhogy egy egész lépcsősor jönne ki belőle :-(. A főzőlap tényleg mehetne alacsonyabbra, csak akkor a gyerkőc jutna helyzeti előnyhöz, azt meg ugye nem hagyhatjuk ;O)!
Na mindegy, talán sikerül átrajzolni ezt a torzszüleményt...
Köszi mégegyszer!
Üdv;
Cute |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|