Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TopCat Creative Commons License 2003-11-23 10:13:07 82
A 77-es hozzászólásomban lévő linkre kattintva sem jön be neked az oldal???
Előzmény:
Mari.ca Creative Commons License 2003-11-23 05:37:51 81
Szamomra is rejtely a dolog, azota se jon fel az oldal, (kiveve a lap tetejet)

Tobb computeren is probaltam, itthon, munkahelyen, de sajnos sehol semmi.
Letezhet, hogy azert, mert nem Magyarorszagrol probalom elerni? Vagy esetleg a tuzfal, meg egyeb "vedelmi rendszerek" miatt lenne? Nem tudom, nem szokott ilyen gondom lenni. :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!