Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-22 12:47:10 261
Élességben a macro, tónusban a 100/2 volt egy leheletnyivel jobb.
Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-22 12:45:37 260
NA összelőttem 3 obit. Megjött a Canon 100/2.8 macro USM, mellé tettem a 100/2 USM-et és a 70-200/4L-t.
Lőttem a kert végét, nádpalló, ágak, levelek. A 100/2.8 és 100/2 között hibahatáron lehetett megállapítani a különbséget f4 és f8-nál, a 2.8 javára, a zoom meg le volt alázva.
A 100/2 továbbra is eladó, mesebeli obi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!