Keresés

Részletes keresés

kloroform Creative Commons License 2003-11-28 16:56:29 47
SD kártya SanDisc a Miklandnál 256 MB-os 19.900 ft.
Volt.
A múlt héten még.

kloroform

ikoloman Creative Commons License 2003-11-22 00:46:52 39
SD-t. A marka szamit, bar osszesen harom(vagy negy) nagy gyarto kesziti a kartyakat.
Az emlitettnel szinte csak olcsobb letezik.

www.depo.hu

A hozzászólás:
shiverlead Creative Commons License 2003-11-21 21:20:19 38
Üdv. Mindenkinek!

Kérdésem lenne,hogy melyik memóriakártyát érdemesebb vennem?SD,vagy MMC?Ezeknél számít-e a márka?Számomra a megbízhatóság lenne a fontosabb.128MB-ban gondolkodom.Hirtelen Delkin 128MB SD-t tudnék 19 990 Ft-ért.Ettől létezik olcsóbb?
A gépemben van 16MB belső memória.Ha belerakom a kártyát összeadódnak,vagy csak az egyiket használhatom?

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!