|
|
|
|
 |
kloroform
2003-11-28 16:56:29
|
47
|
SD kártya SanDisc a Miklandnál 256 MB-os 19.900 ft.
Volt.
A múlt héten még.
kloroform
|
|
 |
ikoloman
2003-11-22 00:46:52
|
39
|
SD-t. A marka szamit, bar osszesen harom(vagy negy) nagy gyarto kesziti a kartyakat.
Az emlitettnel szinte csak olcsobb letezik.
www.depo.hu |
|
A hozzászólás:
 |
shiverlead
2003-11-21 21:20:19
|
38
|
Üdv. Mindenkinek!
Kérdésem lenne,hogy melyik memóriakártyát érdemesebb vennem?SD,vagy MMC?Ezeknél számít-e a márka?Számomra a megbízhatóság lenne a fontosabb.128MB-ban gondolkodom.Hirtelen Delkin 128MB SD-t tudnék 19 990 Ft-ért.Ettől létezik olcsóbb?
A gépemben van 16MB belső memória.Ha belerakom a kártyát összeadódnak,vagy csak az egyiket használhatom?
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|