Keresés

Részletes keresés

Fls Creative Commons License 2003-11-21 22:05:41 155
Sziasztok!

podani,
azt gondoltuk, hogy nagyban költöd a pénzed , mert többször láttunk a környező nagyáruházakban,
(Bricostore, stb.) , egyébként átjöhetsz későn is , 11 előtt mi nem nagyon szoktunk aludni.
Láttuk , hogy Te is kiraktad a nevedet a postaládára

Lassan áll össze ez az 'A' lépcsőház, a többibe az esti fényekből itélve már sokkal többen beköltöztek, és élvezhették az utóbbi napokban a földrengésszerű aszfaltozási munkákat.

Végre kiirta valaki a bejárati ajtóra, hogy tilos a doháynzás a lépcsőházban, ez jó ötlet volt.

Sziasztok,
Fls

A hozzászólás:
podani Creative Commons License 2003-11-21 10:13:18 154
Sziasztok,

Már én is szombat óta ott lakok, már a nagy része a dolgoknak megvan (függöny, konyha, bútorok, mosógép), meghát ezek után a bankszámlám is "kész" van. :(
Na de az a lényeg hogy nekem nagyon tetszik a dolog. :)

Fls!
Már át akartam menni hozzátok, csak mindig későn érek haza, de egyszer már csak összefutunk, meg persze a többiekkel is.

Biozsa!
Neked melyik a bankod? Nekem az OTP már átutalta ha jól tudom, az albetétesítést nem kell hozzá megvárni, csak a befizetett önrészről és a hitelösszegről kellett nekik a számla a Dunapark részéről

Akkor lassan már személyesen találkozunk,

Üdv,
Dani

Előzmény:
biozsa Creative Commons License 2003-11-18 14:21:21 153
Sziasztok!

BEKÖLTÖZTÜNK!!!!
Hurrá!

Fls!
Láttalak ám ma reggel, ahogy nyújtozkodtál, vagy öltözködtél az ablakban! Hiába kalimpáltam, Te még csak észre sem vettél... ;-))))

Mi szükséges ahhoz, hogy az igérvény alapján a bank átutalja a Dunaparknak a pénzt? Albetétesítés, ... mi még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!