Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-11-20 20:52:15 256
sejtettem, de gondoltam hogy rákérdezek, vannak itt nálam okosabbak is.
Elvileg nem tudtam eldönteni, mert nem csak a fényeröt csesszük el, mint pl egy neutrál szürönél, hanem a geometria is változik, a blende pedig csak egy viszonyszám, ezért nem tudtam kifilózni.
köszi!
Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-11-20 18:06:29 255
Attól, hogy rendkívül raffináltan elcsesszük egy obinak a fényerejét a saját rajza ugyan ott lesz a legjobb mint normálban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!