Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-11-19 20:56:53 244
Úgy látszik hogy ez az obi nem csak az én álmom :)

Egyszer kipróbáltam a Pálvölgyiben, nekem nagyon tetszett. Ugyan nem egy könnyű darab, de elég jó fogása volt. Érdekes, hogy könnyebb és kisebb mint a Sigma 300/f 2.8.

A lényegről az optikai tulajdonságról csak olvasmányok alapján tudok írni. A teszteket amiket olvastam elég jókat írtak.

Ha jól emlékszem a FotoArt-ban van egy cikk melyben egy házaspár a Benelux államokban tett utazásról írt és az egyik elvitt és használt obi pont egy 120-300-as volt. Képek is vannak az obival.

Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2003-11-19 19:19:02 243
Kedves Mindenki!

Egy kérdésem lenne: SIGMA 120-300mm/f:2.8 EX APO IF HSM AF (huu, ez egy kicsit sok volt így egyszerre...); vélemények - ellenvélemények, tesztek, fotók, tapasztalatok.

Üdv: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!