|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
timartom
2003-11-19 20:56:53
|
244
|
Úgy látszik hogy ez az obi nem csak az én álmom :)
Egyszer kipróbáltam a Pálvölgyiben, nekem nagyon tetszett. Ugyan nem egy könnyű darab, de elég jó fogása volt. Érdekes, hogy könnyebb és kisebb mint a Sigma 300/f 2.8.
A lényegről az optikai tulajdonságról csak olvasmányok alapján tudok írni. A teszteket amiket olvastam elég jókat írtak.
Ha jól emlékszem a FotoArt-ban van egy cikk melyben egy házaspár a Benelux államokban tett utazásról írt és az egyik elvitt és használt obi pont egy 120-300-as volt. Képek is vannak az obival. |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2003-11-19 19:19:02
|
243
|
Kedves Mindenki!
Egy kérdésem lenne: SIGMA 120-300mm/f:2.8 EX APO IF HSM AF (huu, ez egy kicsit sok volt így egyszerre...); vélemények - ellenvélemények, tesztek, fotók, tapasztalatok.
Üdv: hsoma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|