Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Anna ) Creative Commons License 2003-11-19 09:43:34 73
Itt egy ember próbálja gátolni a többieket abban,h kutyát mentsenek,amint az a "szerezzük vissza" a kutyáimat-os(ez most jól hangzik:)) beírásból látszik.Mert az a vki addig nem gondolkozik,h tegyük fel,"vissza szerzi" őket,ééésss....akkor mi van?Utánna mi lesz?Mit csinál velük?
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-11-19 09:28:42 72
nemigazán folyok bele az itteni dolgokba, de uraim, hölgyeim!
ugylátom ez már rég nem a kutyákról szól.
1 kicsit nézzen mindenki már magába, ez igy senkinek nem jó. főleg a kutyáknak nem.
nem lehetne szépen egymás köpködése nélkül megférni egymás melett?!??!
tegye mindenki amit ugy érzi tennie kell a másikkal meg ne foglalkozzon és ne hátráltassa vagy akadályozza.
kicsit kezd unalmassá válni és biztos hogy sok leendő segitőt / befogadót / gazdát elriaszt.

üdv
egy pártatlan iffy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!