Gazdit keresünk az Illatos útról kimentett kutyáknak.
A Kutyusok képeit megnézheted: http://www.ungarnspezial.ch/gallery/4
Ali kutya 8 év körüli, csupaszív, jámbor, okos roti úr. Makacs hugyúti gyulladással került ki a Telepről, de gyógyítása folyamatban van. Csípőizületi diszpláziája is panaszokat okoz, de azért szeret sétálni. Szereti a simogatást, kiegyensúlyozott, bizakodó. Olyan gazdira lenne szüksége, aki megérti, hogy időnként lassabb, komótosabb, és megérti, hogy sok szeretetet, simogatást igényel, és ezt meg is adja Alinak. Lakásban tartását javasoljuk, a lépcsőzéstől kímélni kell.
Bubu 3-4 év körüli, kedves, nyugodt természetű fiúkutyus, bár az Illatos úti történet kissé labilissá tette, nyilván időbe telik, míg megvigasztalódik. Szereti a kutyatársaságot, Kleó az élettársa, most is együtt laknak. Türelmes, kedves gazdira van szüksége. Sovány, de etetjük:))
Kleó, Bubu élettársa, bizony teherbe esett. Kleó rendkivül sovány, úgy tűnik e héten világra hozza a kiskutyákat. Jó étvággyal eszik, élénk.
Cirmos kutya 4-5 éves hölgy, akiről eddig az volt a benyomás, hogy olykor kiszámíthatatlan kissé, rosszkedvű. Nem úgy tűnik, szívesen sétál, szelíd, bár nem bújós -- mondjuk szerintem napok kérdése, és rájön a siminél nincs jobb:))
Frakkról, ha valaki megállapítja, milyen keverék, csokit kap:)) Dús bundájú, lógó pofácskájú, nagy szemű, hihetelenül kedves, bájos kölyök. Végtagjai állapota Kalcium-hiányról és a nem elegendő mozgásról árulkodnak, mindent megteszünk azért, hogy erőre kapjon. Türelmes gazdit keresünk, aki sok mindenre megtanítja ezt az élénk, érdeklődő szelíd gyerekkutyát.
Zsömike a tacsi kutyalány férfitenyérnyi nyílt sebbel került ki az Illatos útról, Cat gondoskodása révén meggyógyult. Ragaszkodó, rendkivül kifejező kutyus, csupa energia és szeretetéhség.
Bonzóról még nincs képünk, gyönyörű pireneusi fiú. Imádja, ha a hasát simogatják, komolyan mondom, nevet olyankor. Szelíd, emberhez ragaszkodó. Nagy bundája miatt kertben szeretne lakni, de csak olyan gazdinál, aki elviszi sétálni, sokat simogatja, beszél hozzá és soha nem köti meg.
Szálemről sincs még fotó, snacikeverék, egy év körüli fiúcska, bájos, kedves, vidám. Olyan gazdit keresünk, aki sokat foglalkozik vele, jó barátja lenne.
Minden kutyáról: sok nehézségen mentek keresztül, gazdájuk elhagyta őket és az Illatos úton voltak sokáig. Szeretni kell őket, barátnak, társnak tekinteni és gondoskodni róluk, minden körülmények között.
Ha jó gazdija lennél valakinek, kérlek írj, vagy hívd Attilát a 06 30 311 35 94 vagy Annát (engem) a 06 30 201 66 71 számokon.
|