Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-11-18 13:36:34 240
A nyitott rekeszen kívül (ott sem volt vészes) én nem tapasztaltam. Az igaz, hogy 24*36-ra nem nagyítattam még vele készült képet, de dián vetítve egyáltalán nem volt látható.

Ez a szűrős dolog nagyon erős :)

Előzmény:
nikone Creative Commons License 2003-11-18 08:14:49 233
timarton
szia, pontosan az érdekelne, hogy 24*36-on mit jelent a nem komoly vinyettálás? Nem nyitott rekeszre gondolok, hanem egy középértékre. (Az egyik külföldi szaklap egekbe emelte ezt az obit, és átlagosnak ítélte a vignyettálását, míg a másik olyan szűrőt ajánlott hozzá, amelyiknek szürke folt van a közepén.) Véleményed?
nikone

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!