Keresés

Részletes keresés

masztiff Creative Commons License 2003-11-17 23:40:08 65
Hidd el az itt lévők közül többen sok mindent megtesznek ennek érdekében, sajnos még igy sem 100%, mint láthatod.
A hozzászólás:
Gond Creative Commons License 2003-11-17 22:43:26 64
A hasonló hírdetéseket is "szelektálni kell". Egy történet: Talált német vizsla kutyát vitt el egy jólöltözött úr, hogy Szigetszentmiklósra a mamájának kellene. Kb. 2 órát beszélgetett a megtaláló VII.ker-i lakásán. Megbíztak benne, odaadták a kutyát. Másnap, a IV.ker-i temetőnél lévő padhoz kötve ugyanezt a kutyát találták meg szerencsére olyanok, akik felismerték. A kutya azóta más gazdánál tényleg jól van.
A jól öltözött fiatalember, síma modorával azóta is több helyen próbálkozott, de most már cica is kell neki, természetesen a mamájának aki mindíg más helyen lakik....
Remélem tanulságosnak találjátok, bár nem mese!

Sokkal nagyobb felelőséggel kell kihelyezni a kutyákat, mint amit itt is olvasni lehet. Nem elég a jóakarat, mert néha azzal árthatunk a legtöbbet. Csak leinformált jelentkezőnek adjatok oda kutyát!

Előzmény:
mos-oi Creative Commons License 2003-10-18 18:01:13 36
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!