|
|
|
|
 |
masztiff
2003-11-17 23:40:08
|
65
|
| Hidd el az itt lévők közül többen sok mindent megtesznek ennek érdekében, sajnos még igy sem 100%, mint láthatod. |
|
A hozzászólás:
 |
Gond
2003-11-17 22:43:26
|
64
|
A hasonló hírdetéseket is "szelektálni kell". Egy történet: Talált német vizsla kutyát vitt el egy jólöltözött úr, hogy Szigetszentmiklósra a mamájának kellene. Kb. 2 órát beszélgetett a megtaláló VII.ker-i lakásán. Megbíztak benne, odaadták a kutyát. Másnap, a IV.ker-i temetőnél lévő padhoz kötve ugyanezt a kutyát találták meg szerencsére olyanok, akik felismerték. A kutya azóta más gazdánál tényleg jól van.
A jól öltözött fiatalember, síma modorával azóta is több helyen próbálkozott, de most már cica is kell neki, természetesen a mamájának aki mindíg más helyen lakik....
Remélem tanulságosnak találjátok, bár nem mese!
Sokkal nagyobb felelőséggel kell kihelyezni a kutyákat, mint amit itt is olvasni lehet. Nem elég a jóakarat, mert néha azzal árthatunk a legtöbbet. Csak leinformált jelentkezőnek adjatok oda kutyát! |
|
Előzmény:
 |
mos-oi
2003-10-18 18:01:13
|
36
|
Sziasztok! Nincs az Illatoson puli? Ezt a hirdetést találtam:
Keresek fiú pulit maximum öt éves korig, lehetőleg fajtatiszta legyen, de nem kell törzskönyv, gyerekek és állatok mellé ajándékba. Pest megye előnyben.06-30-910-59-65 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|