Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KerGe Creative Commons License 2003-11-16 23:07:01 229
Köszi szépen, akkor megnyugodtam, hogy nem egy rossz vétel. :)
Előzmény:
timartom Creative Commons License 2003-11-16 22:43:18 227
Egy éve használok ilyet, vegyesen filmes és digi gépen. Csak ajánlani tudom, jó kontraszt, szép rajz jellemzi , és igazán komoly vignyettálást sem lehet észrevenni (főleg nem a digi gépen).

Szerintem nagyon jó felépítésű masszív obi. Picit hangos az AF (és egyszer -10 fok alatt nem volt hajlandó üzemelni, addig amíg melegre nem került).

Obi elé szűrőt nem fogsz találni (legfeljebb Cokin profit). Hivatalosan az obi mögé lehetne zselés szűrőt tenni (itthon még a Hama képviselője sem tudott szerezni), bár az is igaz hogy ott pedig CP szűrőt nem lehet használni.

Összegezve én nagyon szeretem és csak ajánlani tudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!