Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-11-16 22:42:52 226
Egy éve használok ilyet, vegyesen filmes és digi gépen. Csak ajánlani tudom, jó kontraszt, szép rajz jellemzi , és igazán komoly vignyettálást sem lehet észrevenni (főleg nem a digi gépen).

Szerintem nagyon jó felépítésű masszív obi. Picit hangos az AF (és egyszer -10 fok alatt nem volt hajlandó üzemelni, addig amíg melegre nem került).

Obi elé szűrőt nem fogsz találni (legfeljebb Cokin profit). Hivatalosan az obi mögé lehetne zselés szűrőt tenni (itthon még a Hama képviselője sem tudott szerezni), bár az is igaz hogy ott pedig CP szűrőt nem lehet használni.

Összegezve és nagyon szeretem és csak ajánlani tudom.

Előzmény:
KerGe Creative Commons License 2003-11-14 23:49:31 225
Sziasztok!

Valaki tud valami infót mondani nekem erről az obiról: Sigma AF 15-30/3,5-4,5EX DG

Ha esetleg valaki használt már ilyet nagyon megköszönném a véleményét, mert ilyesmit néztem ki magamnak karira. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!