|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
timartom
2003-11-16 22:42:52
|
226
|
Egy éve használok ilyet, vegyesen filmes és digi gépen. Csak ajánlani tudom, jó kontraszt, szép rajz jellemzi , és igazán komoly vignyettálást sem lehet észrevenni (főleg nem a digi gépen).
Szerintem nagyon jó felépítésű masszív obi. Picit hangos az AF (és egyszer -10 fok alatt nem volt hajlandó üzemelni, addig amíg melegre nem került).
Obi elé szűrőt nem fogsz találni (legfeljebb Cokin profit). Hivatalosan az obi mögé lehetne zselés szűrőt tenni (itthon még a Hama képviselője sem tudott szerezni), bár az is igaz hogy ott pedig CP szűrőt nem lehet használni.
Összegezve és nagyon szeretem és csak ajánlani tudom. |
|
Előzmény:
 |
KerGe
2003-11-14 23:49:31
|
225
|
Sziasztok!
Valaki tud valami infót mondani nekem erről az obiról: Sigma AF 15-30/3,5-4,5EX DG
Ha esetleg valaki használt már ilyet nagyon megköszönném a véleményét, mert ilyesmit néztem ki magamnak karira. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|