Keresés

Részletes keresés

Anna ) Creative Commons License 2003-11-15 14:23:00 62
küldtem mailt,de a lényeg,h én nem róla beszéltem.asszem az én általam mondottak a 138-ban vtak(???).
A hozzászólás:
Kokopelli Creative Commons License 2003-11-15 09:59:05 61
Max és Nextdoor,
bár jólesik, de nem kell megköszönnie senkinek semmit, mert szerintem ez elemi dolog. Aki nem a kényelmét nézi, az ha kutyát akar, lehetőleg egy nyomorulton segít. Ha mindenki csak egyetlenegy szerencsétlent venne védelmébe (hajléktalanok, árvák, kóbor állatok stb.), akkor ez a kis kék tutaj olyan szép lehetne, amilyennek kaptuk, s nem olyan gettó, amilyenné tettük. Tizenkétmilliárd kéz mire lenne képes...
Gyerekkoromban anyámmal ugyanilyen kivert kutyák voltunk, amikor az albérletből kitettek, majd egy-két nap parkban alvás után valaki ingyen befogadott minket. Tehát meg kell találnom a mamakutyát. November 2.-án láttam utoljára az Illatos úti belső 136-osban. Kérem, ha valaki kihozta, oszlassa el a bizonytalanságunkat.


(A telepi képeket Cat site-járól mentettem el.)

Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-11-14 21:36:19 60
Üdv a fedélzeten:-))
Szeretném megköszönni, hogy kihoztátok a kutyust! Szurkolunk neki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!