|
|
|
|
 |
Anna )
2003-11-15 14:23:00
|
62
|
| küldtem mailt,de a lényeg,h én nem róla beszéltem.asszem az én általam mondottak a 138-ban vtak(???). |
|
A hozzászólás:
 |
Kokopelli
2003-11-15 09:59:05
|
61
|
Max és Nextdoor,
bár jólesik, de nem kell megköszönnie senkinek semmit, mert szerintem ez elemi dolog. Aki nem a kényelmét nézi, az ha kutyát akar, lehetőleg egy nyomorulton segít. Ha mindenki csak egyetlenegy szerencsétlent venne védelmébe (hajléktalanok, árvák, kóbor állatok stb.), akkor ez a kis kék tutaj olyan szép lehetne, amilyennek kaptuk, s nem olyan gettó, amilyenné tettük. Tizenkétmilliárd kéz mire lenne képes...
Gyerekkoromban anyámmal ugyanilyen kivert kutyák voltunk, amikor az albérletből kitettek, majd egy-két nap parkban alvás után valaki ingyen befogadott minket. Tehát meg kell találnom a mamakutyát. November 2.-án láttam utoljára az Illatos úti belső 136-osban. Kérem, ha valaki kihozta, oszlassa el a bizonytalanságunkat.
(A telepi képeket Cat site-járól mentettem el.)
|
|
Előzmény:
 |
m a x
2003-11-14 21:36:19
|
60
|
Üdv a fedélzeten:-))
Szeretném megköszönni, hogy kihoztátok a kutyust! Szurkolunk neki! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|