Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-11-13 13:07:17 219
Még nem vettem meg az F1n, gondolkodom rajta. Egyébként a winder kioldógombja szorult, a vázon a felhúzókar nem ugrott vissza magától, egy kicsit rá kellett segíteni. De az biztos, hgoy fájt a szívem érte.

Utánanézek a digibin áraknak és küldök egy mailt.

Előzmény:
offshoe Creative Commons License 2003-11-13 11:47:52 217
Gondolom sajnáltad otthagyni az F1-et! (vagy megvetted mégis?) Winder nélkül is szorult?
A digibin 20 gigás, karcmentes, +minden-kártya-olvasó-adapter. Ha érdekel dobj egy mélt magánban, hogy mennyit érne neked!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!