Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
offshoe Creative Commons License 2003-11-13 11:53:33 218
Már nagyon kiváncsi vagyok az F1 old szettre!!! De azért nem SOS, sajnos :(( .

üdv: offshoe

Előzmény:
timartom Creative Commons License 2003-11-13 11:42:35 216
Majd el felejtettem. Ha minden igaz, holnap meg tudom nézni az F1 old cuccot objektívekkel és akkor részletesen meg tudom mondani mi van és mennyiért.

üdv

tomtimar

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!