Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2003-11-13 09:29:48 213
Tapika,
szia, még nem tapiztam az optikát, de fogom.. ha minden jól megy szombathoz egy hétre. és gondolom ugyanarról az obiról beszélünk mindhárman: a Tamron új 3,5/180-as makrójáról, amiről - remélem nem érdemtelenül - zengedeznek a nyugati szaksajtóban. Minden lelkendezésem helyett átküldöm neked az MTF teszteket és az értékelését a német ColorFoto magazinnak.
nikone
Előzmény:
tapika Creative Commons License 2003-11-12 20:40:01 209
Szia, Nikone !
Bocs', hogy belepofátlankodok a beszélgetésetekbe, de megtudhatnám melyik Tamron makróról beszélgettetek ?? Engem érdekelne, mi a véleményetek a 180/3.5 -ös Tamron makróról. Ha van olyan, akinek volt már szerencséje megtapizni ezt az optikát, nagyon megköszönném, ha írna néhány szubjektív véleményt a szerkóról. Mindenféle dolog érdekel: elsősorban a rajza (nyitott rekesznél is), használhatósága, összbenyomások, pozití, ill. negatív vélemények stb. ... Köszi: Tapika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!