Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tapcsi Creative Commons License 2003-11-12 19:07:41 32
Szia! Jó pár éve nekünk is volt befogadott kölyök sününk. Csatornázás miatt a kertben ásott gödörbe esett bele, szegényke lyukakat turt ott lent, azt hitte valaha is ki fog ugy jutni. De mi megtaláltuk ott, s mivel hideg ősz volt, a kamrában kapott helyet. Aranyos pici kis sün volt, olyan szelid, hogy a hátára fekve hagyta, hogy simogassák a hasát. Pár nap mulva még egy és még egy kölyök sün bukkant fel, igy már hárman voltak, de az első volt a legkisebb termetü. Mivel elég régen volt, már csak arra emlékszem, hogy nyers hust (apro kockára vágva) és tejet kaptak. Bár utólag azt is hallottam, hogy tejet nem nagyon szabad adni sünnek. Azóta se tudom, végülis adható-e vagy sem. Ami a legérdekesebb volt, hogy mind a háromnak más-más volt a természete, viselkedése. Mindegyik egy-egy egyéniség.
Előzmény:
Bagira1 Creative Commons License 2003-11-11 11:45:51 30
Nem alszik, szerintem mar csak azert sem.
Ha megkerdezem, miert nem alszol : vigyorogva nez ram ket kicsi fekete gom szem, meg egy csucsos orr.
Amikor leteszem, azonnal elhuz a kajas talakhoz.
Tipikus manusz, beszelhetsz hozza, ra sem bagozik, es elsö a hasa. :)))
De nem lehet ra haragudni.
Amikor este kipucolom a vackat / pontosan 2,3 negyzetmeter / ki kell pakolnom, kezbe kell venni Mikit.
Na most mar megismer, es tök jo fej, a kis pofacskajat a kezembe fekteti, es ott alszik. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!