Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-11-07 14:08:01 24
:-DDD ésszel él a sün:-)) Gondolom párszor "megmentette" valaki átkelés közben, aztán rájött, hogy egyszerűbb várni a stoppra, mint kockáztatni:-))
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2003-11-07 13:47:14 23
Max,
a te stoppos sünöd azóta se megy ki a fejemből!
Hogy a fenébe alakulhatott ez ki nála?
Mifelénk rengeteg sün járt mindaddig, amig a gazvezeték miatt fel nem ásták a házak előtti vizelvezető árkokat. Volt munkás, aki összeszedte és kivitte őket a mezőre, de nem mindenki volt ilyen...Az első kutyám meg szeretettel gyilkolászta őket. Ha egyet-egyet megkaparintottam tőle, átéjszakázott és megvendégelődött a szobámban, s reggelre utnak engedtem. A gázvezeték óta eltüntek a környékről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!