|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Bagira1
2003-11-07 13:46:20
|
22
|
Na helyesen a bolhacseppek neve.
advantage 40
/bolha itrasra macskanak 4 kg sulyig
hatoanyag:
imidacloprid
allatoknak/macskaknak
gyarto. Bayer Vital gmbh
Ez van a dobozra irva, ez van itthon.
De ha mas kell, megyek , keresni.
Csak tudjam, mit! :) |
|
Előzmény:
 |
Bagira1
2003-11-07 12:54:08
|
21
|
S O S
Szval a Miki sün tele van bolhakkal, es azt irta az itteni szakkönyv, hogy bolhairto szert kene hasznalni, de nem por alakut.
Na jo, spray kene, de mittudomen melyik!!
Van ithon nekem olyan amit a macsekhoz hazsnalunk, azt a nyakara kell a macsnak felvinni, es 3 honapidg hat!
Süninel is hasznalhato?
A neve.
advantage 40
es a bayervitzal gmbh kesziti.
Egy tubusban 0,4 ml oldat van.
Vagy mit kene hasznalni??
Ui Az allatrovosunk tök hülye a temahoz, vagy csak nem akar vele foglakozni! :((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|