Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2003-11-07 11:03:54 18
Ott már jártam egyszer.
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2003-11-07 10:52:36 17
Hát Kunmadarason egy csopperfélével voltam.. az szarabb volt, szétment a hátsóm, minden bajom volt, mire leértünk...

Amúgy érdemes lemenni Gyomaendrődre is annak, aki szereti a régi motorokat, van ott egy hatalmas magángyűjtemény - múzeumként üzemel - szemem szám tátva maradt mi minden van ott a Panni robogótól a keletnémet BMW-ig, Harley hegyek, MotoGuzzik, stb... meg egy favázas motor is, bár az rekonstrukció..

Előzmény:
rali Creative Commons License 2003-11-07 10:43:29 16
Hát annak bizony nincs olyan romantikája, mint a P-20-asnak volt anno...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!