|
|
|
|
 |
rali
2003-11-07 11:03:54
|
18
|
| Ott már jártam egyszer. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2003-11-07 10:52:36
|
17
|
Hát Kunmadarason egy csopperfélével voltam.. az szarabb volt, szétment a hátsóm, minden bajom volt, mire leértünk...
Amúgy érdemes lemenni Gyomaendrődre is annak, aki szereti a régi motorokat, van ott egy hatalmas magángyűjtemény - múzeumként üzemel - szemem szám tátva maradt mi minden van ott a Panni robogótól a keletnémet BMW-ig, Harley hegyek, MotoGuzzik, stb... meg egy favázas motor is, bár az rekonstrukció.. |
|
Előzmény:
 |
rali
2003-11-07 10:43:29
|
16
|
| Hát annak bizony nincs olyan romantikája, mint a P-20-asnak volt anno... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|