Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-11-07 09:29:28 50
a macskaneves topik lottózik, ha nyerünk, akkor is lesz egy ötcsillagos menhely:))
de szép lenne nyerni!!!:))
A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-11-07 08:28:30 47
Na még kettőt! (meg pótmeccs, ha jól emlékszem)
Ennyi kettes a világon nincs:-)) Ha ezzel nyerünk, akkor tuti egyedül visszük a bankot:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!