|
|
|
|
 |
Rianna
2003-11-07 10:02:54
|
15
|
A tavaly májusi kunmaradarasi eseményen voltam, annak a képei vannak fennt! :))
Na meg az élménybeszámoló! :))
Legutóbb egy Bandit 1100 hátsó ülésén szedte le majdnem a fejem a menetszél 200 körül...
Én nem vezetek motort, de tetszenek... a banneren lévő kép egyébként Kunmadarason készült. Oda is hátsó ülésen jutottam el...
Ja, nézd meg, már működik. Asszem az Ez+Az alatt van... |
|
A hozzászólás:
 |
rali
2003-11-07 07:48:48
|
14
|
| Halljunk valamit mondjuk, a motorozásról. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-11-06 22:47:47
|
13
|
| Akkor a freeweb megint szarakszik...:(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|