Keresés

Részletes keresés

nerazzurro Creative Commons License 2003-11-06 17:52:31 49
rage: azt a képet nem láttam, ha az alább belinkeltre gondolsz, akkor pedig nézd meg milyen szögből van fényképezve - nem is látszik rajta a teljes szektor. Ez az egyik. a másik, hogy az vesse ránk az első követ, aki olyan szurkolótáborba jár, amely a második félidő kezdetén ugyanannyi főből áll, mint az első végén ;)))

Vicces, hogy angyalföldiekkel vitázunk, akiknek fogalma sincs a szurkolásról, hozzánk meg elutazik majd max. 20 debil nyugdíjas piros-kék ülőpárnával. :)))

A hozzászólás:
rage Creative Commons License 2003-11-06 16:38:13 48
A Vasas fórumban van egy kép, ahol az összes szegedi drukker egyszerre látható.

Könnyen megszámolhatja bárki, 38 fő.
Többiek merre jártak éppen?

:-)

Előzmény:
nerazzurro Creative Commons License 2003-11-06 14:51:36 43
Helló atkid,

Csak hogy mennyire vagytok szavahihetőek, álljon itt a PONTOS létszám:

27 szegedi érkezett busszal
17 helyben tanuló-dolgozó, illetve előző nap már fellátogató kék-fekete jött együtt Bp-ről

Ez magában 44 és bátorkodtam ideszámolni az egyéb úton érkezőket, akik közénk álltak és szurkoltak, az 50 feletti létszám fix.

Szándékosan nem számolom, hangsúlyozom, NEM SZÁMOLOM bele a guardiás haverjainkat.

Legyetek boldogok a kivénhedt sztárocskáitokkal meg az ocsmány múltú és jelenleg is adófizetők pénzén összetákolt csapatotokkal. A Szeged LC is ilyen volt, igazad van, én ezt nagyon jól tusom, ezért nem irigyellek. Éljen a 3-1-es győzelmetek, arassatok még 100 ilyet a másodosztályban, azt kívánom. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!