Keresés

Részletes keresés

Állatbarát Creative Commons License 2003-11-06 15:39:46 56
Semmi baj, én is csak később láttam, hogy Te is "csak" közvetítő vagy:-)
Remélem, talált pulikát az illető. Üdv.
A hozzászólás:
mos-oi Creative Commons License 2003-11-05 21:02:29 55
Állatbarát, bocs. Megszűnt az itt beírt email címem, azért nem válaszoltam.
Előzmény:
Állatbarát Creative Commons License 2003-10-30 08:15:46 51
Magánban még aznap írtam mos-oinak emilt, hogy melyik menhelyen talál pulit. Éppen megfelelő lett volna, mert 3 éves fekete fajtatiszta kan volt. Válasz nem érkezett azóta sem, fogalmam sincs a fejleményekről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!