|
|
|
|
 |
Állatbarát
2003-11-06 15:39:46
|
56
|
Semmi baj, én is csak később láttam, hogy Te is "csak" közvetítő vagy:-)
Remélem, talált pulikát az illető. Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
mos-oi
2003-11-05 21:02:29
|
55
|
| Állatbarát, bocs. Megszűnt az itt beírt email címem, azért nem válaszoltam. |
|
Előzmény:
 |
Állatbarát
2003-10-30 08:15:46
|
51
|
| Magánban még aznap írtam mos-oinak emilt, hogy melyik menhelyen talál pulit. Éppen megfelelő lett volna, mert 3 éves fekete fajtatiszta kan volt. Válasz nem érkezett azóta sem, fogalmam sincs a fejleményekről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|