|
|
|
|
 |
riki86
2003-11-05 20:51:56
|
37
|
| Az óbudaiban néztem, ott nem volt, de nem adom fel! :o) |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-11-05 20:48:55
|
35
|
| A Zöldág-ét a Fressnapfban vettem, szerintem ott lehet kapni. |
|
Előzmény:
 |
riki86
2003-11-05 19:50:07
|
33
|
max: Ha jut időd feltúrni könyvesboltokat, akkor nézz légyszi utána egy könyvnek! :o) Zöldág prof. könyve és az a címe, hogy A kutya tenyésztése és egészségvédelme. Egy mopszos topiktársunk ajánlotta ill. ő is keresi, mert állítólag baromi jó könyv. És ha látod valahol, akkor szóljál légyszi!
És erről a Minden kutya könyvről is írjál, ha megkaptad! :o))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|