Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
k_sz315 Creative Commons License 2003-11-05 19:29:12 199
Érdekelne gyakorlati tapasztalat a Sigma 24-135-ös obijával kapcsolatban. (netes teszteredmény is)
A Foto Videoban kipróbálták, de gyanús módón csak a 300D vázon...
Előzmény:
k_sz315 Creative Commons License 2003-11-05 19:19:19 198
Topy, Rgb99!

Thanx!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!