|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-11-05 18:44:17
|
30
|
Ez komoly?? Én meg évek óta vadászom a második kötetét, már feltúrtam minden antikváriumot, nem tudtam, hogy meg sem jelent! :) Már ha a Hans Raber félére gondolsz.
Majd megkérdezem a kutya.hu-n J.L.-től, ő biztos tudja.. |
|
A hozzászólás:
 |
Jocee
2003-11-05 18:40:05
|
29
|
Nem tudom. Remélem nem jár úgy, mint a Kutyafajták enciklopédiája, aminek csak az első kötete jelent meg és az érdeklődés hiánya miatt a másik kettő nem. Szerintem az első kötet árából szánnak a másik kettő finanszírzására, tehát az eladott példányszámtól is függ, hogy mikor várható a folytatás.
Ha jól tudom, Anna dolgozik rajta. |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-11-05 18:35:41
|
25
|
| Köszi! Nem tudod mikor jelenik meg a másik kettő? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|