|
|
|
|
 |
gizicakhi
2003-11-06 09:18:33
|
41
|
| a totóhoz: x (Gizi, Cakhi, Gordon) |
|
 |
Tapcsi
2003-11-05 20:42:40
|
34
|
| Akkor totózzunk is: 2 |
|
 |
riki86
2003-11-05 19:42:53
|
32
|
| Én nyomok egy 2-est (Lufi, Fanni) remélem meglesz a 13+1-es!!! :o) |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-11-05 18:39:19
|
28
|
Új játék:-)) Totózzunk is:-))
Nem tudom ugyan ahhoz hány jelentkező kell, de érkezési sorrendben meg lehetne játszani a kutyáinkat:-))
1 kutya 1-es
2 kutya 2-es
több kutya x
Első tipp
x |
|
Előzmény:
 |
m a x
2003-11-05 18:36:32
|
26
|
Tapcsi!
Vettem!
A skandihoz is kéne még szám:-)) Van jelentkező?
Ott a 42 is sok, ugyhogy hajrá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|