|
|
|
|
 |
m a x
2003-11-05 18:39:19
|
28
|
Új játék:-)) Totózzunk is:-))
Nem tudom ugyan ahhoz hány jelentkező kell, de érkezési sorrendben meg lehetne játszani a kutyáinkat:-))
1 kutya 1-es
2 kutya 2-es
több kutya x
Első tipp
x |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-11-05 18:36:32
|
26
|
Tapcsi!
Vettem!
A skandihoz is kéne még szám:-)) Van jelentkező?
Ott a 42 is sok, ugyhogy hajrá! |
|
Előzmény:
 |
Tapcsi
2003-11-05 18:27:23
|
23
|
Szia Max!
Ha esetleg hatosban is meg akarad játszani ezeket,(néha az se fizet rosszul), akkor itt van hozzájuk hatodiknak : 2 (hátha a 2 kutyám meghozza a szerencsét)
Egyébként én is lottózgatok hasonló álmok megvalósitásáért is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|