|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-11-05 18:35:41
|
25
|
| Köszi! Nem tudod mikor jelenik meg a másik kettő? |
|
A hozzászólás:
 |
Jocee
2003-11-05 18:32:44
|
24
|
A Minden kutya... könyvet tavasszal vettem meg, az első kötetben az első három fajtacsoport van benne. Minden fajtának leírja a standard-jét és egy rövid történetet is róluk. Egyik részletesebb, a másik kevésbé.
Nekem tetszik (bár a Tibet-terrier nincs benne), általában érdeklődöm más fajták iránt is.
Néhány fajtánál részletesen leírja a hibákat és azok súlyosságát is. Általánosságban nagyobb rálátást ad a fajtákra.
Ha valaki bíró szeretne lenni, sokat tanulhat belőle. |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-11-05 18:10:12
|
22
|
Szia!
Ha már erre jársz... Megvetted végül ezt a könyvet amit itt ajánlgattam max-nak? Milyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|