Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-11-05 18:10:12 22
Szia!

Ha már erre jársz... Megvetted végül ezt a könyvet amit itt ajánlgattam max-nak? Milyen?

A hozzászólás:
Jocee Creative Commons License 2003-11-05 18:01:19 21
Sziasztok!
Csak annyit szeretnék a hátsó szögelés témához hozzászólni, hogy a korrekt hátsó szögelés azt jelenti, hogy "a csontok szinte szögelés nélkül találkoznak. A comb, a szár és a lábközép egy függőleges egyenest képeznek." ( Miklós Levente A Kutya 2003. november)
Ezt fényképről csak akkor lehet megállapítani, ha a kutya standard módon van beállítva. Megjegyzem, a meredek hátsó szögelés példájaként bemutatott kutya nem így áll, tehát elhamarkodott lépés ezt így eldönteni róla.
A Tibet-terrier hosszúszőrű fajta, ezért pontos véleményt csak megtapogatással lehet kialakítani.
A képen szereplő kutyát láttam élőben, és semmi gond nincs a szögelésével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!