|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-11-05 18:10:12
|
22
|
Szia!
Ha már erre jársz... Megvetted végül ezt a könyvet amit itt ajánlgattam max-nak? Milyen? |
|
A hozzászólás:
 |
Jocee
2003-11-05 18:01:19
|
21
|
Sziasztok!
Csak annyit szeretnék a hátsó szögelés témához hozzászólni, hogy a korrekt hátsó szögelés azt jelenti, hogy "a csontok szinte szögelés nélkül találkoznak. A comb, a szár és a lábközép egy függőleges egyenest képeznek." ( Miklós Levente A Kutya 2003. november)
Ezt fényképről csak akkor lehet megállapítani, ha a kutya standard módon van beállítva. Megjegyzem, a meredek hátsó szögelés példájaként bemutatott kutya nem így áll, tehát elhamarkodott lépés ezt így eldönteni róla.
A Tibet-terrier hosszúszőrű fajta, ezért pontos véleményt csak megtapogatással lehet kialakítani.
A képen szereplő kutyát láttam élőben, és semmi gond nincs a szögelésével. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|