Keresés

Részletes keresés

m a x Creative Commons License 2003-11-05 18:37:48 27
Neten rendeltem... Holnap, ha el nem felestem akkor telcsizek is.
A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-11-05 17:39:37 20
Telefonon beszéltél velük? Nem tudod a többi része mikor jelenik meg? Lehet én is megrendelem, már régóta szemezek vele..
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-11-05 17:10:39 19
A Minden kutyát megrendeltem...
A kutyás könyvek listáján láttam egy kutyahatározót, meg egy Nagyenciklopédiát, de nem volt túl meggyőző a leirásuk:((
Egyszer megpróbálok emberi időben szabadulni a melóból, s feltúrok pár könyvesboltot:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!