|
|
|
|
 |
m a x
2003-11-05 18:37:48
|
27
|
| Neten rendeltem... Holnap, ha el nem felestem akkor telcsizek is. |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-11-05 17:39:37
|
20
|
| Telefonon beszéltél velük? Nem tudod a többi része mikor jelenik meg? Lehet én is megrendelem, már régóta szemezek vele.. |
|
Előzmény:
 |
m a x
2003-11-05 17:10:39
|
19
|
A Minden kutyát megrendeltem...
A kutyás könyvek listáján láttam egy kutyahatározót, meg egy Nagyenciklopédiát, de nem volt túl meggyőző a leirásuk:((
Egyszer megpróbálok emberi időben szabadulni a melóból, s feltúrok pár könyvesboltot:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|