|
|
|
|
 |
riki86
2003-11-05 19:50:07
|
33
|
max: Ha jut időd feltúrni könyvesboltokat, akkor nézz légyszi utána egy könyvnek! :o) Zöldág prof. könyve és az a címe, hogy A kutya tenyésztése és egészségvédelme. Egy mopszos topiktársunk ajánlotta ill. ő is keresi, mert állítólag baromi jó könyv. És ha látod valahol, akkor szóljál légyszi!
És erről a Minden kutya könyvről is írjál, ha megkaptad! :o))) |
|
 |
Babyboo
2003-11-05 17:39:37
|
20
|
| Telefonon beszéltél velük? Nem tudod a többi része mikor jelenik meg? Lehet én is megrendelem, már régóta szemezek vele.. |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-11-05 17:10:39
|
19
|
A Minden kutyát megrendeltem...
A kutyás könyvek listáján láttam egy kutyahatározót, meg egy Nagyenciklopédiát, de nem volt túl meggyőző a leirásuk:((
Egyszer megpróbálok emberi időben szabadulni a melóból, s feltúrok pár könyvesboltot:-)) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|