Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2003-11-05 12:11:44 194
faboferi!
A Tamron 3,5/180 makro tesztjét átküldtem az email címedre.
Előzmény:
faboferi Creative Commons License 2003-11-04 11:18:08 183
nikone!
Kösz a segítségedet és várom a teszteket. Jó lenne teszt a Canon 180 makroról is. A FofoVideo következő számában benne lesz a Tamron makto tesztje. Optikailag állítólag tényleg szuper, kivéve ha közvetlen fény éri a frontlencsét (ellenfényes fotók!!!). Nagy hibának mondják, hogy az állványcsatlakozó nagyon gagyi. Van gyakorlati tapasztalata valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!