Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-11-04 15:15:35 186
Nekem személy szerint nagyon bejött, könnyen és gyorsan állítható és mégis nagyon jól tart, ráadásul pillanatok alatt le lehet szedni.
Előzmény:
nikone Creative Commons License 2003-11-04 13:09:57 185
Furcsa. Valamelyik magyar fotószaklap (Digitális Fotó? és Papp Zoltán? írta), hogy a Sigma 180-as makrónak egyetlen gyenge pontja a nyeklő-nyakló állványcsatlakozója. A Tamronnál nem írtak ilyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!