|
|
|
|
 |
8feketebari
2003-11-11 11:25:10
|
57
|
| Kösz mindenkinek, az eb szerencsésen előkerült! :o) |
|
 |
nextdoor
2003-11-03 15:14:02
|
53
|
| Feltétlenül menj el az Illatos úti telepre, valamint keresd fel a www.elveszettkutyak.hu weblapot, írd be oda is, és ott a Hol keressem? rovatot nézd végig, jó lenne, ha fotót tennél fel a keresésed mellé. |
|
A hozzászólás:
 |
8feketebari
2003-11-03 15:01:45
|
52
|
Segítséééééég!
2003.10.31.-én este, Vecsésről eltűnt egy fekete, rövid szőrű, lógó fülű, hosszú farkú fiatal (3 hónap körüli) kan kutyus.
Farka végén a szőr bojtszerű, orrán kisebb szőrhiányok. Pofija schnauzerre hasonlít. Zöld bolhanyakörvet viselt.
Ha valaki Vecsés környéki (Gyál, Pestlőrinc, stb - bármilyen szomszédos település szóba jöhet) ismerősökkel rendelkezik, kérem, szóljon nekik is - nagyon szeretnénk megtalálni!
Köszi!
bari |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|