Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
k_sz315 Creative Commons License 2003-11-02 18:15:16 175
www.photozone.de
www.photodo.com
Itt érdemes keresgélni, ha teszteredményekre vagy kíváncsi.
Előzmény:
offshoe Creative Commons License 2003-11-02 00:25:13 174
A napokban gondolkodóba estem, bizonyos FD sorozatu Canon obikkal kapcsolatban. Szeretnék összeállítani vmi golyóálló túracuccot (a súly annyira nem számít)aminek nem okoz gondot a mostoha körülmény sem, (és én sem kapok lila hajat, ha zuhog az eső, vagy az arab bazáron kell végigmenni vele). Van itt valakinek tapasztalata, hogy mely FD-s obikból érdemes összeállítani egy használható szettet? Az "L"-es minőség természetesen nem cél, de kutyaütő bóvlit sem akarok hurcolni a hátamon. A T90/NewF1/AE1Program hármas közül melyik a legstrapabíróbb? a két utóbbi természetesen winderrel... Köszi előre is minden hasznos hozzászólást! offshoe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!