Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rgb99 Creative Commons License 2003-11-01 20:41:02 170
pggp:

Tokina. Kevésbbé ismert márka, de mindenképpen érdemes körülnézni.

Előzmény:
pggp Creative Commons License 2003-11-01 20:06:50 168
Szeretnék venni egy 28-200 obit Minolta 404si-hez, valószínűleg Bécsben. Nem profi célra lesz, inkább csak a fotózás kedvéért (magyarul: nincs több 100 EFt obikra :-) Két obit néztem ki:
Sigma C 3,5-5,6/28-200 C/EF (210 Euro)
Tamron AF-XR 28-200/3,8-5,6 IF Macro (269 Euro)
Esetleg más, ha van valakinek jobb ötlete ...
Van valakinek tapasztalata, vagy javaslata hogy melyiket válasszam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!