Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2003-11-03 11:21:37 40
Mi amikor voltunk csempét, padlólapot stb választani, akkor mentünk be a "lakásunkba", nagyon izgalmas volt látni így a helységeket, bár a konyhánkat igen kicsinek találtam. (A hálószobákat is, de arra valahogy már felkészültünk)Ettől függetlenül szívesen vennénk a képeket. Sőt, ha van kedvetek, és még fogjátok is előre tudni, hogy pontosan mikor mentek, akár találkozhatunk is. :)) Szívesen kijárkálunk mi is nézelődni, és a G épület már igazán nagyon szépen néz ki.
A hozzászólás:
Sacyka Creative Commons License 2003-11-01 19:23:34 37
Jóestét! :)

Ma voltunk kint a háznál. Már kész a teljes tető, mostmár nem ázik el senki lakása. :) Sajna nem tudtunk beljebb menni a kapunál, mert akkora sár volt, hogy elmerültünk volna. Majd jövő vasárnap felkészülünk és csinálunk bent is képeket. Esetleg csinálhatunk a 27-es lakásról is... :)
A tó felől készült pár kép az A épületről, ez is kint lesz holnaptól a webtárunkon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!