Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bagira1 Creative Commons License 2003-10-31 21:13:33 14
Igen, macskatemanal mar regota otthon vagyok. :))
felneveltem parat, de ilyen szuros lakom meg nem volt. :)
Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-10-31 17:33:08 11
Kösz! Az első mértékegység használható számomra is, a kismacskás kevésbé:-)) Gyerek korom óta nem volt macskám... Bagirának viszont jól jön, ő macskás:-)) A sünik meg most úgyis nála éles helyzet, nekem eddig csak tanulmány... Azért várom a sünik jelentkezését:-)), de lehet, hogy az idén nem jönnek el hozzánk. Két szomszéddal odébb új akadály van, egy tacskó kan. Meg fognak állni a maszek ovi kertjében, de ott jó helyük lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!