Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bagira1 Creative Commons License 2003-10-31 21:03:54 13
Boccs, Yoma...
Előzmény:
Bagira1 Creative Commons License 2003-10-31 20:58:26 12
yoma:
A sünöknek nagyon nagy a mozgas igenyük, megha nem is ugy neznek ki mint a marathoni tavfutok, több negyzet kilimeter lehet a territoriumuk.
Ott el elnek 4-6 evig, de fogsagban tartva max 2 ev az elettartalmuk. .((
Jol tetted hogy nem az önzesedre hallgattal. :)))

max.
Ezt nemtom, de en is kiszurom öket, es attesekelm öket a biztonsagos oldalra.
Fater is mindig eszre veszi öket. :))

Amugy Miki igen helyes joszag, Peti kicsit nagyobb, de meg nem alszanak, pedig a nagyobbak mar nem jarnak hozzank kis esti kaja potlasra.
Egy itteni allat vedö egylet /mentsük meg a sünöket / kerdesemre azt irtak: hogy kis kajakiegeszitesnek örülnek.
Hat akkor egye fene, sved asztal varta a maszkalo surolokefeket a garazs mögött.
Szaraz, nedves macskatap, es kockazott banan, viz.
Az almat nem szeretik, ott hagytak, de a babanert meg vannak veszve.
Ja, egy kezikönyv azt irta, hogy a kajajukba zabpelyhet, rozs v buza korpat kell keverni kis mennyise4gben, mert ez kell a pocakjuknak.
Na en nagyvonaluan belekevertem, de asszem ezt a kezikönyvet a sünjeim nem olvastak, mert aznap ejjel a macskatap keverve az egeszseges dolgokkal ot maradt.... :((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!